Kiedy pochwa gryzie

Opowieści o pochwach z zębami, są stare jak świat i występują w wielu kulturach. Utożsamiają one męskie lęki, wobec kobiecej seksualności. Głównie lęk przed zemstą kobiety, w przypadku gwałtu.

W indyjskim stanie Madhya Pradesh, jedna z najpopularniejszych historii, opowiada o braminie, który jest przekonany, że jego ukochana jest posiadaczką zębatej waginy! Zatrudnia zatem… czterech mężczyzn z niższej kasty, aby porwali kobietę i usunęli jej zęby (metafora gwałtu). Kiedy wyrywanie zębów jest zakończone, a kobieta staje się potulna… bramin bierze ją sobie za żonę.

Z kolei w jednej z japońskich legend, demon podstępem chowa zęby, w pochwie kobiety. Ta zupełnie nieświadomie… kastruje kolejnych adoratorów, podczas ich nocy poślubnych. Kobieta jednak bierze, sprawy w swoje ręce i samodzielnie tworzy urządzenie, które pozwala jej usunąć owe zęby. Jest to żelazny fallus, który po dzisiejsze czasy, przechowywany jest w Kawasaki. Wiele prostytutek, chodzi tam modlić się, o ochronę w pracy.

W historii Maorysów, bóg Māui decyduje, że uczyni ludzi nieśmiertelnymi… poprzez waginę bogini podziemia Hine-nui-te-pō. Zamienia się więc w gąsiennicę i podczas jej snu, wpełza do pochwy, myśląc że wyjdzie jej ustami. Co pomoże odwrócić proces narodzin i śmierci (ciekawa logika swoją drogą). Ptak, który jest świadkiem tego zdarzenia, zaczyna się śmiać i Hine-nui-te-pō się budzi. Zabija boga Māui, swoją uzębioną waginą i przeklina ludzi śmiertelnością!

W folklorze rosyjskim, istnieje z kolei opowieść, o pięknej dziewczynie, która wychodzi za mąż za odpychającego starca. Aby uniknąć z nim seksu, dziewczyna wkłada do pochwy rybią głowę… aby jej zęby skaleczyły go za każdym razem, gdy będzie coś próbował. I chociaż jej mąż, doznaje traumy, to dziewczyna uparcie wmawia mu, że waginy młodych dziewcząt zawsze mają zęby. Do końca dni ich wspólnego życia… małżeństwo pozostaje nieskonsumowane.

Kojot, bohater mitów plemion Ameryki Północnej, w jednej ze swoich przygód… spotyka kobietę i jej dwie niebezpieczne córki. Legenda głosi, że pożerają one mężczyzn z okolicy, zębatymi pochwami. Kojot zostaje zaproszony na noc i położony między dwiema córkami. Młodsza ujawnia, że ​​matka jest czarownicą, która dała obu swoim córkom, waginy z zębami. Kojot zabija matkę oraz starszą córkę, młodszej zaś… wybija wszystkie zęby, zostawiając jeden! Podobno po to, aby doznać nowych doświadczeń seksualnych.

W Afryce z kolei, mity o pochwach… były natchnieniem do stworzenia antygwałtowej prezerwatywy. Została ona zaprojektowana, przez doktor Sonnet Ehlers. Prezerwatywa ta jest całkowicie bezpieczna dla kobiety (aplikuje się ją jak tampon), natomiast jej wnętrze najeżone jest wieloma haczykami, które wbijają się w penisa przy próbie gwałtu.

Prezerwatywa ta uniemożliwia napastnikowi, oddawanie moczu i chodzenie. Jest też dla niego, źródłem dotkliwego bólu. Niedoszły gwałciciel musi udać się po pomoc lekarską, gdyż samodzielne usunięcie prezerwatywy nie jest możliwe. Lekarz ma za zadanie, oddać go w ręce policji. Niestety masowa produkcja tych prezerwatyw została zablokowana, przez stanowcze protesty polityków.

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s