Historia nieletniej prostytutki

„Kochanie, potrzebujemy” – powiedział jej. „Proszę, zrób to dla mnie.”

Byli razem dopiero od trzech miesięcy, ale Kendall (imię zmienione) była zakochana. Był rok 2006 i Darren (jej chłopak), właśnie został wyrzucony z domu swojej matki. Szesnastoletnia Kendall zdecydowała, aby zostawić swoich kochających rodziców i ich dom w East Portland, i dołączyć do swojego chłopaka.

Nie jest tajemnicą, że Portland gdzie mieszkali, ma kwitnący przemysł seksualny. Zarówno legalny, jak i nielegalny. I chociaż Portlandczycy są znani z poszanowania wolności seksualnej, miasto ma również niezbyt dobrą reputację, jako miejsca popularnego wśród osób poszukujących seksu z nieletnimi dziewczynami.

„Większość nastolatków, z którymi się spotykam, doświadczyła wielokrotnych, przerażających nadużyć ze strony alfonsów i kalesonów” – mówi Esther Nelson z Sexual Assault Resource Centre (SARC), która często spotyka dziewczyny w Janus Youth Centre, aby zapewnić im wsparcie. „Wiele było przypalonych, zadźganych, zastrzelonych, uduszonych, wyrzuconych z jadących samochodów, związanych lub zagłodzonych”.

Kendall również twierdzi, że cierpiała z rąk swojego chłopaka alfonsa. Mówi, że budziła się rano, zakładała okulary przeciwsłoneczne, by zakryć podbite oko. Kłamała, wyjaśniając dlaczego utyka, i pomimo wszystko, cały czas chodziła do liceum. Kiedy zajęcia się kończyły, wychodziła na ulice. Kiedy była głodna, dzwoniła do chłopaka i pytała, czy może kupić coś do jedzenia. Mówi, że przez większość dni jadła żywność z przeceny. Po powrocie „do domu”, który był albo samochodem, albo tanim motelem – zastawała go często zbyt pijanego. Gdy nie chciała uprawiać z nim seksu, nie odzywał się do niej przez kilka dni.

Pod wieloma względami doświadczenie Kendall, jest typowe dla nieletnich dziewcząt, zmuszanych do prostytucji. Nie miała kontroli nad swoim życiem. Bała się odejść ze strachu, że jej alfons wytropi ją i jej rodzinę. Była manipulowana przez mężczyznę, który wiedział, jak ją oczarować.

Powiedziała, że ​​na początku był słodki. „On po prostu wiedział, jak przyciągnąć wzrok dziewczyny”.

Była zawstydzona tym, co musiała robić, ale czuła że ​​nie ma wyboru. Zwykle kłamała i mówiła swoim klientom, że ma 18-cie lat, ale jednemu z nich powiedziała prawdę – że ma 16-cie. Okazało się, że była dla niego za stara! Chciał mieć 12-to latkę. Zaproponowała, że ​zepnie włosy w warkocze, by wydać się młodsza. Ale on odmówił.

„Zawsze miałam rodzinę, do której mogłam wracać” mówi Kendall. „Ale to jest rzadkie. Wiem, że jest wiele dziewcząt, które nie mają rodzin takich jak moja”.

Alfons zrobił jej pranie mózgu – i kazał się prostytuować. Mówi, że ją kontrolował, znęcał się nad nią i pił. Ale została, bo go kochała. Myślała, że ​​może go zmienić. Zajęło jej cały rok, zanim zdenerwowała się na tyle, aby go zostawić.

Alfons zawsze wiedział, gdzie znaleźć Kendall. „Kochanie, pozwól mi przyjść”, błagał dzień po tym, jak powiedziała mu, że wyjeżdża na dobre. „Chcę tylko porozmawiać. Proszę, kochanie”. Pozwoliła mu przyjść do domu swoich rodziców. Wtedy próbował ją zabić.

Młode ofiary, takie jak Kendall, są zwykle jedynym dowodem, jakie prokurator okręgowy ma w ściganiu alfonsów – więc jeśli dziewczyna ponownie ucieknie od rodziny, zostanie wywabiona przez swojego alfonsa z bezpieczonego schronienia lub zostanie pobita w celu wymuszenia uległości, sprawa jest stracona.

Według Kendall jej śmierdzący alkoholem chłopak pojawił się w jej domu, kiedy jej rodziców nie było. Złapał ją za szyję. „Dlaczego jesteś taką suką?” – krzyczał. Kendall zdołała się uwolnić. Pobiegła do sypialni po telefon komórkowy. Znów złapał ją za szyję i rzucił na materac.

Ostatkiem sił, odepchnęła go. Pobiegła w róg pokoju, zwinęła się w pozycji embrionalnej i zadzwoniła pod 911. Chłopak zobaczył telefon. Przełamał go na pół (ale Kendall zdążyła się połączyć z policją) i kopnął ją w plecy.

W piwnicy rozebrał ją do samych majtek. „Za dwie godziny twój tata wróci do domu i znajdzie twoje ciało na podłodze w piwnicy” – powiedział jej.

Policja była już w drodze. Kendall, w przeciwieństwie do wielu dziewcząt manipulowanych przez swoich alfonsów, wiedziała że policja jej pomoże, a nie ukarze. Chociaż formalnie rzecz biorąc, wszystkie prostytutki łamią prawo, policjant z Portland rzadko aresztuje nieletnią dziewczynę za prostytucję.

Darren był niebezpiecznym człowiekiem. Kendall wiedziała o tym. Wiedziała również, że musi wyjść z piwnicy i znaleźć się z dala od niego. Poprosiła o wodę. Kiedy weszli na górę do kuchni, ktoś walił w drzwi.

„To gliniarze” – powiedziała mu. „Powiedz im, że tylko uprawialiśmy seks” – powiedział. „Proszę, kochanie, zrób to dla mnie.”

Zakryła piersi dłońmi i otworzyła drzwi. Fioletowe siniaki na jej szyi mówiły wszystko. Policjanci aresztowali Darrena. Zabrali Kendall do szpitala, gdzie według raportu policyjnego była leczona z powodu złamanych żeber i zapadniętego płuca.

Według akt sądowych Darren przyznał się do winy i został skazany na osiem lat więzienia, za napaść drugiego stopnia i zmuszanie do prostytucji.

Kendall wróciła do rodziny. Ukończyła szkołę średnią w terminie i teraz idzie do Central Oregon Community College, gdzie studiuje prawo, mając nadzieję, że zostanie detektywem lub śledczym.

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s