Seks zabawy panów, które zakończyły się na ostrym dyżurze

Dzisiaj opisuję historie wyszukane na popularnym Reddicie, a opowiedziane przez medyków szpitalnych. Czyli seks zabawy panów, które zakończyły się na ostrym dyżurze.

Jeżeli jesteś wrażliwy na historie związane z krwią i opisami drastycznych sytuacji, radzę nie czytać!

 

Historia numer 1

Kiedy byłem na drugim roku studiów medycznych, kończyliśmy właśnie 12-godzinną zmianę. Nagle wezwano mnie z powrotem pod hasłem „wszystkie dłonie – pilna pomoc”.

Okazało się, że na ostry dyżur przywieziono gościa, który w ramach rutynowego striptizu na evencie dla przyszłej panny młodej… miał sztuczkę wskoczyć na ruchomy taboret.

Pech chciał, że z taboretu wyleciała główna śruba. Na skutek czego gościu stracił równowagę i wylądował z częścią krzesła… w odbycie.

Musieli go operować natychmiast, ponieważ nastąpił krwotok wewnętrzny.

Zastanawiała mnie tylko jedna kwestia: Jakim cudem robił on striptiz do naga?!

 

Historia numer 2

Raz mieliśmy pacjenta, który pod nieobecność żony… postanowił zabawić się jej wibratorem. Niestety jego tyłek, nie przyjął tego zbyt dobrze.

Musiał mieć pilną operację jelita. Jak się obudził, powiedział: No… to będzie kosztowna impreza!

 

Historia numer 3

Wielokrotnie widziałem złamanego penisa. Sytuacja jak zwykle była ta sama… chudy koleś na dole. Większa od niego kobieta na górze. Ostry seks.

Penis co prawda nie ma kości, więc w teorii nie da się go złamać. Ale ma wiele naczyń krwionośnych. W rezultacie jeden z kolesi, z powodu krwotoku… miał jądra wielkości melona.

Nie powiem, stres dla całego teamu operującego był mocny.

Wspomnienie na krzyk tego pacjenta, dalej wywołuje na moim ciele ciarki!

 

Historia numer 4

Pracuję na salach operacyjnych… i ilość rzeczy, które ludzie wsadzają sobie w dupę, jest wręcz zadziwiająca. Najlepsze jest to, że każdy z nich zawsze twierdzi, że przypadkiem na to wpadł.

Tak. Oczywiście. Schodząc ze schodów nago. Idealnie spadając, na stojącą tam butelkę szamponu!

Do najczęstszych przedmiotów, które utkwiły, należą dilda. Czasem trafiają się wibratory, butelki szamponu czy innych kosmetyków. Ogórki, cukinie, kije bejsbolowe, a nawet piłki do tenisa.

Oto ostrzeżenie dla każdego: Kiedy coś idzie „pod prąd”, to z zasady zasysa się jak w próżni. Aby to wyjąć, trzeba przekroić. Czego rezultatem jest kilka miesięcy… załatwiania się w „torebkę”.

 

Historia numer 5

Jeden z pacjentów, powiedział że pies ugryzł go w „Pana Szczęśliwego” (dokładnie cytuję). Jedyne co miał na sobie, jak go przywieźliśmy to mały biały ręczniczek.

Kiedy spytaliśmy się go, jak do tego doszło… po długim ociąganiu wreszcie się przyznał. Mianowicie, wpadł na pomysł, że wysmaruje sobie penisa… masłem orzechowym.

Myślał, że ta zabawa spodoba się jego psu. I będzie to z niego zlizywał. Psu zabawa, chyba średnio przypadła do gustu… bo go dziabnął.

Jedno co mi przeszło przez głowę: Czy to nie nadaje się już pod kategorię gwałtu?!

 

Historia numer 6

Nie jestem medykiem, ale emerytowanym policjantem. Mam nadzieję, że ta historia się liczy.

Tragiczny wypadek. Jeden kierowca. Zero pasażerów. Zaglądamy do auta, a kierowca ma otwarte spodnie. I wypchanego zwierzaka… na swoim kroczu.

W trakcie prowadzenia auta, odbywał seks z „pluszakiem”. Widać tak mu było dobrze, że stracił kontrolę.

A oto rozmowa z miejsca wypadku: Nie możemy pokazać, tego raportu rodzinie zmarłego. Zmień to! Stracił kontrolę nad pojazdem. Przyczyna nieznana.

 

Z opisanych historii, wnioski które mi się nasuwają są następujące: 1) jak coś wsadzasz sobie w dupę, to pamiętaj jak szerokie jest twoje jelito oraz o tym aby przedmiot ten miał zakończenie, ułatwiające wyjęcie; 2) praca medyków oraz policjantów, nie jest łatwa; 3) nie sądziłam, że mężczyźni są aż tak otwarci na wszelkiego rodzaju eksperymenty, związane z ich ciałem.

 Wilczyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s