Dziwaczne sceny seksu w filmach

Dzisiaj lista filmów, których sceny seksu wywołały uczucia… zupełnie odmienne od podniecenia.

Idioci / Idioterne – Lars Von Trier

Film został nakręcony zgodnie z Manifestem Dogmy ’95 – jest pozbawiony sztucznego oświetlenia, kręcony tylko trzymaną w ręku kamerą, i wszystkie rekwizyty są prawdziwe. Ta komedia z 1998 roku, opowiada o grupie antyburżuazyjnych nihilistów, którzy żyją w opuszczonej willi i odgrywają ludzi upośledzonych umysłowo w miejscach publicznych. Ma to na celu… uwolnienie się od fałszu społeczeństwa poprzez upokorzenie i zniszczenie własnej godności. Wielka scena seksu ma miejsce, gdy przywódca grupy obchodzi urodziny, a jego życzeniem jest seks grupowy w wydaniu „upośledzonym”. Orgia jest sfilmowana w sposób natalistyczny, czyli widać narządy, owłosienie łonowe i zbliżenia na penetrację. Jako plus, dowiadujemy się jak brzmi „seks grupowy” po duńsku.

Antychryst / AntichristLars Von Trier

Film zaczyna się od seksu pod prysznicem, kiedy ostre sceny penetracji pokazywane są przy dźwiękach opery. Ta scena ostatecznie blednie w porównaniu z późniejszą częścią filmu, kiedy relacje między kochankami (granymi przez Willema Dafoe i Charlotte Gainsbourg) są trochę mniej przyjazne. Główna bohaterka, obezwładniając swojego męża… bije go po jądrach kawałkiem drewna, a później onanizuje go, do momentu aż wytryśnie on krwią. Natomiast sobie obcina łechtaczkę.

Nimfomanka / NymphomaniacLars Von Trier

Znowu stary dobry Lars Von Trier. Scen seksu w filmie trochę jest. Każda w sumie jest albo dziwna, albo śmieszna, albo odstręczająca. Dwie dziewczyny rywalizują o paczkę żelek, próbując zaliczyć jak najwięcej mężczyzn w toalecie pociągu. Kiedy główna bohaterka traci dziewictwo, to na ekranie ukazuje się ranking seksu. Z kolei w dalszej części filmu, nasza nimfomanka czeka, aż dwóch Afrykańczyków (każdy z erekcją), przestanie się ze sobą kłócić i zaczną uprawiać z nią seks w trójkącie.

Uwolnienie / DeliverenceJohn Boorman

Czterech mężczyzn z Atlanty wybiera się na spływ kajakowy dziką rzeką. Ich przybycie do małego miasteczka nie jest mile widziane przez miejscowych, którzy decydują się ich zaatakować. Dwóch z kajakarzy, Ed i Bobby zostaje otoczonych przez lokalnych zbirów. Wiążą oni Eda, a jeden z mężczyzn gwałci Bobby’ego. Aby jeszcze bardziej go upokorzyć, zmusza on Bobby’ego, by w czasie gwałtu kwiczał jak świnia. Próbują też zmusić Eda do seksu oralnego, ale na szczęście zostają zabici przez przybyłych z odsieczą przyjaciół. Widok gwałconego otyłego mężczyzny, zostaje jednak wyryty w naszej pamięci.

A wy… po jakich filmach ślubowaliście dożywotnią abstynencję seksualną?

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s