Dziesięć przykazań bożych – siedem przykazań ziemskich

Pamiętam, że jeszcze jako mała dziewczynka, szczerze nienawidziłam chodzić na lekcje religii, a także do kościoła na msze.

A to dlatego, że na lekcjach religii, zmuszano nas do kucia na pamięć religijnych postulatów, pod groźbą zemsty ze strony Boga, oraz zawstydzania nas w obliczu rodziny. Które dla tak młodych odbiorców jak my, naprawdę nic nie znaczyły. Poza tym, że skutecznie zaszczepiły w nas strach (taktyka podobna do działań mafii).

Zaś chodzenie do kościoła na niedzielną mszę, najczęściej kończyło się rozstrojem żołądka, bo przecież każdy musiał zaprezentować całą swoją rodzinę z jak najlepszej strony. Potem godzina męczarni słuchania księży, którzy wrzucali na pokaz żałobny ton. W rezultacie… kombinowaliśmy, jak niepostrzeżenie się ulotnić, i oszczędzić sobie oglądania tego całego cyrku! 

Przez prawie czterdzieści lat mojego życia, poznałam wiele systemów religijnych i wyznaniowych, oraz wysłuchałam doświadczeń ludzi różnych kolorów skóry i pochodzenia… po to aby wrócić do tego czego uczy się dzieci w polskich podstawówkach. Czyli do dziesięciu przykazań bożych. 

Ku przypomnieniu… oto one:

Jam jest Pan Bóg twój, który cię wywiódł z ziemi egipskiej z domu niewoli.

 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną
 2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego nadaremno
 3. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
 4. Czcij ojca swego i matkę swoją
 5. Nie zabijaj
 6. Nie cudzołóż
 7. Nie kradnij
 8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu
 9. Nie pożądaj żony bliźniego swego
 10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest

Nie wiem, czy zauważyłaś… ale najbardziej zapada w pamięć jedno. “Nie pożądaj żony bliźniego swego. Ani żadnej rzeczy, która jego jest”. Jest to bardzo sprytna manipulacja psychologiczna, sugerująca że kobiety są rzeczami. A zatem, że powinny być traktowane przez mężczyzn jak rzeczy (ich własność). 

Uwierzcie mi, że zapis ten nie jest przypadkowy. Bo gdyby był, już dawno zostałby on usunięty!

A dla tych co dalej wierzą, skąd się wywiódł człowiek oraz że należy się bać Boga… zapraszam do przeczytania wyników wieloletnich badań naukowych (najlepiej po angielsku), jak powstał Wszechświat i jak powstała nasza planeta Ziemia. Zapewniam cię droga czytelniczko, wszystko jest energią. Ty nią także jesteś. I jeśli spojrzysz w gwiazdy, i zadasz pytanie swojej duszy skąd jesteś… będziesz znać odpowiedź. Twoja prawda cię wyzwoli.

Ale hello! Gdyby jakiś przydupas z innym przydupasem, nie wymyślili sobie że owiną prawdę w masę kłamstw, dających przywileje ludziom w ciałach mężczyzn… to nie mieliby władzy i zysków. A przecież o to w tym wszystkim chodziło.

Wydaje się, że Ziemianie od dekady budzą się z Matrixa (iluzji półprawd i systemów kontroli). Co bardziej otwarci na wiedzę, od dawna o tym mówią. Prawda jest taka, że poza organizacjami, które szczerze nienawidzą kobiet (tak tak… jest ich kilka na świecie… i uwierzcie mi są to biali mężczyźni!), bardziej radykalnymi wyznawcami różnych religii, oraz przychlastami z mózgami neandertalców… większość zdrowych psychicznie ludzi, jest otwartych na pozytywną zmianę.

Na to aby obie płcie się nawzajem szanowały i sobie pomagały. Aby kreować życie, dające satysfakcję i korzyści wszystkim istotom żywym. Aby działania, które prowadzimy… pomagały w naprawie naszego domu, który tak bardzo zniszczyliśmy. Mam na myśli naszą planetę. Ziemia jest naszym domem! Nie mamy innego!

Uważam zatem, że dziesięć przykazań bożych, powinny zostać zastąpione nowymi.

Oto przykład siedmiu przykazań ziemskich!

 1. Wszyscy pochodzimy z Kosmicznej Energii Wszechświata, która tchnęła w nas życie (energię gwiezdną)
 2. Nasze dusze nie mają płci, na Ziemi dostają ciało kobiety lub mężczyzny
 3. Naszą misją jest rozwój gatunku ludzkiego, szerzenie pomocy i pokoju, oraz przetrwanie planety Ziemia (wraz z Naturą i zwierzętami)
 4. Każdy człowiek jest wyjątkowy (bez względu na płeć, kolor skóry czy niepełnosprawność), i może wykorzystać swój potencjał dla dobra Ziemian 
 5. Aby wejść na wyższe wibracje energetyczne (czuć lekkość duszy), warto robić wszystko z dobrą intencją
 6. Aby oczyścić się z niskich energii (własnych oraz innych tj. agresja, zazdrość, strach, duma), dobrze jest: wziąć prysznic, spacerować boso w naturze i obserwować gwiazdy 
 7. Działania mające na celu czyny zła (odebranie życia, gwałt, kradzież, porwanie), podlegają karze Systemu

A ty? Co uważasz na temat siedmiu przykazań ziemskich? Oraz czy dodałabyś lub zmieniłabyś coś od siebie?

Wilczyca

2 myśli na temat “Dziesięć przykazań bożych – siedem przykazań ziemskich

 1. Wystarczy 5 punktów tzn. od 3 do 7.
  Teksty o jakichś energiach to idealne podłoże dla po*ebów.

  Wszelkie przykazania powinny być uniwersalne. I nie dawać pola do interpretacji. :-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s