Świat potrzebuje kobiecej energii bardziej niż kiedykolwiek

Szczęśliwego Dnia Kobiet dla wszystkich pięknych (chodzi o piękno duszy) kobiet świata. Jesteś cenna i potrzebna temu światu, bardziej niż kiedykolwiek!

Wiadomość od Matki GAIA:

Szanuj swoje kobiece serce. Wiedz, że bezpiecznie jest być bez skrępowania sobą.
Honorować swoją kobiecość jako siłę i źródło mocy. Ufać swojej intuicji i wewnętrznej wizji. Znać swoją wartość. Honorować swoje emocje.

Kochać bezwarunkowo jak zostałaś stworzona od urodzenia. Docenić jak wiele w życiu przeszłaś. Szanować siebie i wiedzieć, że jesteś wystarczająca i zasługujesz na miłość. Widzieć swoje wady i niedoskonałości jako perfekcję i piękno, bowiem oznaczają one twoją wyjątkowość.

Honorować swoją seksualność i namiętny ogień. Docenić swoje porywy zmysłowości i głębię wewnętrznej wiedzy. Wiedzieć, że dobrze jest mówić swoją prawdę. Kochać siebie bezgranicznie i zaakceptować kim jesteś, a także kim się stajesz. Odzyskać swoją moc z poprzednich wcieleń i uzdrowić swoje cenne serce, ponieważ ten świat potrzebuje twojej miłości.

Pamiętaj, że byłaś wieloma bytami, w wielu tchnieniach życia, zakładałaś wiele masek. Zbierz całą swoją mądrość w swoje obecne życie i zbuduj swoje dziedzictwo z miłości i równowagi, wolności, ekspresji i prawdy, dla przyszłych pokoleń, które mają się narodzić w ciałach kobiet.

Jaka byłaby twoja wiadomość i mądrość, którą chciałabyś im przekazać, jak będą dorastały? Kiedy siebie uzdrawiamy, i wprowadzamy równowagę i równość wobec wszystkich bytów ziemskich, zmieniamy także męską energię na ziemi, w bardziej zbalansowaną. Nadszedł czas, abyśmy my kobiety “powstały” jak nigdy dotąd. Nasza miłość jest teraz bardzo potrzebna do uleczenia świata.

Kocham cię! Pozwól sobie aby twoje wewnętrzne światło (twoja dusza) lśniła.

Wszyscy mamy w sobie męską i żeńską energię. Nadszedł czas, aby uwolnić żeńską energię… aby stworzyć nowy, zrównoważony i piękny świat, dla przyszłych pokoleń które mają się narodzić.

Wilczyca

* Tłumaczone na podstawie dzisiejszej wiadomości na Dzień Kobiet, od Neelam Minocha – Uzdrowicielki i Alchemistki. Polecam także zapalić świece przed snem (po wzięciu prysznica), zgasić światło i położyć się wygodnie na łóżku… i poddać się niniejszej medytacji – MEDYTACJA (kliknij w link).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s