Pomysły dla wszelkiej maści fanatyków

Parę tygodni temu przepchnięto przez Trybunał Konstytucyjny, zakaz aborcji, ze względu na ciężkie choroby płodu. Tydzień temu okazało się, że jeśli przyjęta przez Sejm nowelizacja ustawy, o zawodzie farmaceuty wejdzie w życie… farmaceuci w Polsce zyskają prawo, do odmowy sprzedaży antykoncepcji mechanicznej. Wczoraj Kaja Godek oznajmiła, że będzie walczyła o zakaz parad równości. Jakiś czas temu napomykała też, że nauczycieli wyjaśniających fenomen menstruacji w obecności chłopców, trzeba zamykać na trzy lata do więzienia.

Ponieważ nie możemy oczekiwać, żeby nasz umiłowany Rząd pod dowództwem Słońca Narodu z aktywistami typu Kaja Godek u boku, zajmował się głupstwami typu kryzys gospodarczy stulecia i masowe umieranie na covid, tu zamieszczam listę pomysłów ważnych i natychmiast potrzebnych:

  • Natychmiast zdelegalizować jakąkolwiek antykoncepcję, ew. fabrycznie przebijać prezerwatywy (wersja dla okrutnych). Na ulicę wystawić plakaty z aktorami mającymi smutne buzie, przebranymi za plemniki. Pod spodem napis: Przez ciebie rozwalamy sobie główki o gumową ścianę!
  • Wszystkie kobiety w przedziale wiekowym 18-50, zarejestrować w Państwowej Bazie Danych Owulacji. Po każdej owulacji niezakończonej ciążą, będzie wysyłany list administracyjny z jednym pytaniem: Dlaczego nie tym razem?!
  • Trzeba ustanowić specjalne bojówki, które będą mogły robić łapanki na ulicy wybranym kobietom i na szybko przeprowadzać badanie ginekologiczne, mające potwierdzić czy dana panna nie ma w cipie jakichś niespodzianek, typu spirala.
  • Panowie narodowcy, czyli nasza Husaria, jako ludzie, którzy niczego się nie boją* i nie jednemu w dupę zaglądali, będą nadawali się do wyrywkowego zatrzymywania co bardziej umytych i wypachnionych facetów i zaglądania im w kakaowe oko w celu ustalenia, czy delikwent nie jest przypadkiem pedałem.
  • Każda kobieta musi urodzić co najmniej 5 dzieci, potem może się starać o ułaskawienie u Słońca Narodu od dalszej prokreacji. Panie, które nie mogą osiągnąć założonego celu, albo ich małżonek odmawia współpracy, mogą liczyć na wsparcie powyższych Panów Narodowców.
  • Seks przedmałżeński nie jest dozwolony. W tym celu każdej małolacie po osiągnięciu 15 roku życia (tym, którym się kurwikami z oczu patrzy to nawet wcześniej) będzie się montować pas cnoty i deponować kluczyk u lokalnego proboszcza. Ten będzie miał za zadanie oddanie go małżonkowi w dniu ślubu. Wszystkie zakłady ślusarskie będą monitorowane!
  • Każda baba ma wyjść za mąż przed ukończeniem 20 roku życia. Te, które do tej pory nie znajdą wybranka, będą dostawały przydział z corocznej narodowej Loterii Mężów.
  • Słowo „gwałt” zostanie usunięte ze słownika, bo może się niemiło kojarzyć z winą faceta. Zamiast tego radzę używać terminu Stosunek Seksualny Znienacka (w skrócie SSZ).

Powyższa lista jest jeszcze niepełna, ale powiem skrycie, że już liczę na medal za służbę Narodowi.

* oprócz zbyt agresywnych bab, feministek, kobiet ogólnie, innych facetów (nawet sporo mniejszych), Arabów, hejtu w internecie, lewaków, brzydkich słów w internecie, policji i słowników ortograficznych.

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s