Zanim pojedziesz do Japonii…

Japonia ma jedną z najdzikszych i najbardziej szalonych kultur seksualnych na świecie. Być może jest tak, ze względu na ogólnie konserwatywne społeczeństwo albo na fakt, że zrzucono na nich dwie bomby atomowe.

 

Dziwne programy telewizyjne

W Japonii dużą popularnością cieszą się dosyć oryginalne teleturnieje. Jeden z nich polega na tym, że w każdym odcinku gej próbuje sprawić, by heteroseksualny aktor porno… doszedł. Jeśli uda mu się to osiągnąć w 30 minut, wygrywa!

W innym teleturnieju, trzech facetów śpiewa, a w tym czasie panienki zaspokajają ich oralnie. Ten który będzie śpiewał najdłużej i najpóźniej dojdzie, wygrywa. W jeszcze innym, dziewczyna która okaże się gorsza w fellatio, będzie musiała zjeść karalucha. A u nas w telewizji tylko Familiada…

 

Mistrz Świata

Masanobu Sato, pracownik japońskiego producenta zabawek erotycznych Tenga, stał się sławny z nietypowego powodu. Zdobył bowiem tytuł mistrza świata w masturbacji. Brał mi.n. udział w imprezie Masturbate-a-thon w San Franscisco, gdzie udzielał publiczności wskazówek i technik dotyczących tego szlachetnego zajęcia.

Jest mistrzem świata w masturbacji długodystansowej, której celem jest jak najdłuższe powstrzymanie się od wytrysku, przy zachowaniu pełnej erekcji. Sato, by zachować swój tytuł w mistrzostwach, codziennie trenuje. Jest też dumny z reakcji swojego ciała i uważa, że jego możliwości to zasługa dobrych genów!

 

Ciekawe zapachy

Japońska firma Tamatoys zajmująca się zabawkami dla dorosłych, produkuje szereg olejków zapachowych erotycznych, reklamowanych pod hasłem Zakazane zapachy – powąchaj jeszcze raz. Klasyczne nuty zapachowe to Pacha dziewczyny, Pończocha kobiety pracującej i Siki uczennicy.

W 2012 roku firma wprowadziła nowy zapach: Zapach odbytu młodego chłopaka. Rzecznik Tamatoysa zapewniał, że nowy produkt nie pachnie tylko kupą…

Oprócz tego, firma wydała wiele nowych produktów perfum, w tym: Okres studentki, Tyłek transseksualisty i Kobiecy wytrysk. To już wiecie, co można kupić rodzinie pod choinkę.

 

Fetysze

Tokyo jest miejscem, gdzie można zaspokoić swoje wszystkie fetysze i poznać także parę nowych. Najpopularniejsze to Bukkake, Kikkou (sado-maso) i Nyotaimori (jedzenie sushi z ciała nagiej kobiety). Bardziej niezwykłe to Unagi (wkładanie węgorzy w odbyt) czy Ha Daisuki (kiedy w pełni ubrana kobieta, poddawana jest badaniu stomatologicznemu?!).

Do innych, bardzo lubianych przez Japończyków fetyszy należy także: lizanie klamek od drzwi, zakładanie używanych majtek na głowę, czy kiedy jedna kobieta znienacka daje plaskacza innej na ulicy.

 

Biznesmeni często przyprowadzają do co ciekawszych klubów swoich klientów. Zwłaszcza przed podpisaniem ważnych kontraktów. Jeśli więc firma wysyła was w delegację do Japonii, możecie zobaczyć rzeczy, których szybko nie zapomnicie…

I pomyśleć, że nam się do tej pory z japońskim seksem, kojarzyły tylko gejsze!

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s