Czy zgodziłabyś się na seks z nieznajomym… z ulicy?

Co byś zrobiła, gdyby podszedł do ciebie na ulicy mężczyzna i powiedział: “Jesteś urzekająco piękna, czy chciałabyś wrócić ze mną do domu?”. I jak to postrzegasz?

 

Jako że dorastałam w Europie, tego typu sytuacje przydarzyły mi się kilka razy, i na niektóre odpowiedziałam “tak”. Ze względu na różnice kulturowe, mężczyzna który zaproponowałby powyższe, nie byłby od razu sklasyfikowany jako psychopata gwałciciel.

Jedna z sytuacji zapadła mi w pamięć, ponieważ był to policjant, który zadał mi to pytanie w jak najmniej odrażający sposób… powiedział: “Przepraszam, ale myślę że jesteś bardzo piękna. Nie szukam związku, ale chciałbym się z tobą kochać. Zainteresowana?”.

Wyglądał na bardzo smakowity kąsek, i szczerze mówiąc niesamowicie mnie oczarował swoją bezpośredniością. Przerodziło się to w pięć lat “kumpli do rżnięcia” (fuck buddy), gdzie on pojawiał się mniej więcej raz na miesiąc i zostawał na noc.

Był bardzo ciepłym, ale i wyuzdanym kochankiem, który nie osądzał, i z którym nie było dramatu ani zobowiązań (no strings attached = NSA). Nigdy nie poznałam jego nazwiska, ale czule go wspominam.

 

Innego razu, była to para która mnie zaczepiła w parku, kiedy wracałam w nocy do domu. On był szczerze mówiąc trochę oślizgły, ale ona była bardzo urocza. Czy to był mój pierwszy trójkąt?! Jak najbardziej! Nasz “romans” przetrwał kilka miesięcy.

Zdarzyło się też, że kilka razy grzecznie odmówiłam. Albo zależnie od stopnia chamstwa strony pytającej… walnęłam ripostę, która niejednego wprowadziłaby w stan impotencji na co najmniej tydzień.

Jedną ze strategii jakie stosowałam było noszenie przy sobie centymetra krawieckiego. Nic nie odstrasza ich szybciej niż rozwinięcie tej taśmy, mówiąc: “Hm… No nie wiem… Myślisz, że podołasz tej miarce?”.

Wiem, że jestem dziwna, więc absolutnie nie bierz mnie za przykład. Myślę, że wiele kobiet w przytoczonych powyżej sytuacjach, będzie czuło się co najmniej niezręcznie.

 

Więc kiedy przechodzący ulicą nieznajomy pyta się mnie o seks (o ile nie robi tego w sposób nachalny), dla mnie oznacza to że:

  1. szanuje mnie jako kobietę, ponieważ jest szczery zamiast bawić się w gierki aby dostać się do moich majtek;
  2. postrzega mnie jako istotę dojrzałą, która zamiast uciekać z piskiem… powie “tak” lub “nie” bez zamiany tego doświadczenia w operę mydlaną.

Zdecydowanie lepiej się dogaduję z mężczyznami, którzy mówią otwarcie o swoich pragnieniach i o seksie, a także wiedzą, że kobiety też lubią dobry seks. Niż z facetami, którzy najpierw będą cię czarować i zapraszać na kolacje, po to aby tak naprawdę się do ciebie dobrać.

 

Powyższa odpowiedź jest jedną z wielu, jakie padły na angielskim portalu Quora. Większość odpowiedzi nie była na tyle przychylna, bowiem spytanie się zupełnego obcego na ulicy o seks, porównywane było do… dewiacji seksualnej.

Z własnego doświadczenia dodam, że zdarzyło mi się być zaczepioną na ulicy, ale tylko w jednym przypadku mężczyzna wpadł mi na tyle w oko, że zasugerowałam najpierw kawiarnię.

Należy pamiętać, że w podobny sposób gangi, które handlują żywym towarem, wypatrują swoich ofiar. Wiek czy stan cywilny kobiety, nie odgrywa już praktycznie żadnej roli. Dlatego zawsze pamiętaj: najpierw bezpieczeństwo, a dopiero później zabawa.

Wilczyca

Jedna myśl na temat “Czy zgodziłabyś się na seks z nieznajomym… z ulicy?

  1. Well… Tak z ULICY to musiałby spełniać kilka twardych (nie, nie o tym teraz 😊) warunków.
    Po pierwsze: musiałby wyjątkowo mi podejść wizualnie. Po drugie: poczucie bezpieczeństwa to podstawa. Musiałabym to jakoś odczuć. Nie pytajcie… nie wiem jak. Ale szósty zmysł gra swoja rolę.

    No ale! Pomijając te oczywistości to… mi się zdarzyło wyjść z kolesiem z imprezy czy mieć poznanego w sieci „fuck buddy”. I to drugie to fajna opcja. Zawsze w razie co, jak się spotka LOVE, to można przerwać taką relację i nikt nie będzie robił fochów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s