10 sposobów na wykończenie zdrajcy

Dzisiaj podajemy dziesięć sposobów na wykończenie zdrajcy. Jak zwykle pół żartem, pół serio. Oto one:

  1. Jeśli wiesz, że zdrajca właśnie udaje się na randkę z kochanką, podaj mu obiadek lub przekąskę doprawioną najmocniejszym środkiem przeczyszczającym. Ten seks zapamiętają do końca życia… Jeśli po tym wydarzeniu nadal będą się spotykać, znaczy że jest to prawdziwa miłość i nie wolno stawać jej na drodze!
  2. Kolejna metoda jest wyjątkowo okrutna: Wstrzyknij do opakowania z prezerwatywą wywar z ostrej papryczki.
  3. Jeśli znasz numer telefonu kochanki: Zadzwoń do niej z awanturą, ale tytułuj ją konsekwentnie imieniem INNEJ kobiety. Kochanka szybko się zorientuje, że może nie być jedyna.
  4. Podrzuć zdrajcy do kieszeni, torby czy w inne miejsce, w które kochanka ma możliwość zajrzeć, lek na syfilis tudzież inną chorobę weneryczną. Koniecznie wyjmij z listka parę tabletek, żeby widać było, że lek jest już w użyciu!
  5. Jeśli zdrajca kupił kochance perfumy i jeszcze ich nie dał, wlej do nich środek barwiący. Najlepszy będzie taki, który szybko się nie zmywa.
  6. Jak odkryjesz numer kochanki, zamień jej numer z numerem jego matki. Jeśli nie masz sumienia, to z numerem szefa.
  7. Kiedy zdrajca będzie spał, pomaluj mu genitalia markerem, który jest transparentny, ale świeci się w ciemności. Będą się musieli ostro tłumaczyć, kiedy w kinie, teatrze czy nawet w domu zgasną światła.
  8. Jeśli zdrajca często podwozi kochankę samochodem, przesuń fotel pasażera tak by był niewygodny. Jeśli kochanka będzie próbowała go wyregulować, znajdzie pod siedzeniem zużyty kondom i ulotki do agencji towarzyskiej z zakreślonym numerem.
  9. Powiedz zdrajcy, że jedziesz w delegację i nie będzie cię w weekend w domu. Zadzwoń do rodziny (zwłaszcza do konserwatywnej części) i powiedz, że jest imprezka-niespodzianka u ciebie w domu i żeby wparowali tam krzycząc „Surprise”!
  10. Wsyp zdrajcy do gaci proszek, który powoduje swędzenie genitaliów. Kiedy będzie się drapał, rzucaj dużo sugestii o wielkim powrocie chorób wenerycznych.

A jakie są twoje sposoby na wykończenie zdrajcy?

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s