Seks z kosmitami

Dzisiaj, z racji nadchodzącej Gwiazdki piszemy o czymś, co nie zdarza się często: o seksie z kosmitami.

I nie mam na myśli „kosmitów” w sensie dosyć dziwacznych ludzi. Chodzi o tych kosmitów, którzy przybywają na latającym spodku, mają kształt jaszczurów lub zielonych ludzików i z sobie tylko zrozumiałych względów przemierzają całe galaktyki, by wykorzystać seksualnie farmera, z zabitej dechami wioski gdzieś w Stanach.

 

Oto wyznania ludzi, którym się to przytrafiło.

Simon Parkes

Jest radnym miasta Stakesby w UK. Twierdzi, że pierwsze doświadczenie seksualne miał w wieku sześciu lat z „zielonym stworzeniem wysokości około 210 centymetrów, które miało na sobie fioletowy szlafrok”. Kosmitka miała kocią twarz, duże oczy, małe nozdrza i wąskie usta.

Radny żali się też, że trwające od tamtej pory stosunki seksualne źle wpływają na jego małżeństwo, zwłaszcza że uprawia on seks ze swoją pozaziemską kochanką około czterech razy w roku (zakładam, że podróże międzygwiezdne nie są tanie). Jego żona nie jest tym faktem zachwycona, ale nie uważa tego za zdradę, ponieważ nie jest to seks na poziomie ludzkim.

Radny dokłada też wszelkich starań, żeby te kontakty nie wpływały na jego życie zawodowe.

 

David Huggins

Malarz mieszkający na stałe w stanie Georgia stracił swoje dziewictwo z kosmitką, kiedy wybrał się na przechadzkę nad jezioro. Miała na sobie perukę, duże oczy i bladą, spiczastą twarz. Istota ta rozebrała się na widok naszego malarza, więc Huggins też się rozebrał, by podtrzymać dobre stosunki między odległymi planetami.

Później uprawiali seks po raz pierwszy. Przez lata Huggins spłodził ponad 50 hybrydowych dzieci z kosmitką. Przyznaje też, że wiele z ich seksualnych schadzek obserwują inni kosmici o kształtach ludzi-jaszczurów, ludzi-owadów oraz jeden, który przypomina miniaturowe Yeti. Nie jest jasne, czy ci kosmici obserwują ich seks w ramach zboczeń, czy projektu naukowego.

 

Stephany Cohen

Stephany Cohen twierdzi, że utrzymywała powtarzające się stosunki seksualne z całą grupą istot pozaziemskich. Dochodziło do nich na innych planetach w Układzie Słonecznym.

Kosmici pochodzą z różnych planet w rozmaitych konstelacjach gwiezdnych i mają wiele różnych form. Niektórzy przypominają klasyczne zielone ludziki, inni przypominają gady i koty. Jej kosmiczny chłopak pochodzi z rasy ludzi-ośmiornic.

Stephany poza puszczaniem się po całej galaktyce, jest też profesjonalnym medium.

 

Pamela Stonebrooke

Pamela Stonebrooke z Los Angeles jest profesjonalną piosenkarką jazzową. Obudziła się pewnej nocy w 1993 r roku, na pokładzie kosmicznego statku kosmicznego. Tam doszło do pierwszego kontaktu seksualnego. Kosmita początkowo przybrał formę przystojnego, dobrze zbudowanego blondyna. W trakcie stosunku spadła jednak z niego maska i okazało się, że jest on człowiekiem-jaszczurem. Był dominującym w seksie, ale bardzo dobrym kochankiem.

Pamela przyznaje, że utrzymywanie kontaktów seksualnych z kosmitami-jaszczurami… nie jest dobrze widziane przez innych kosmitów. Chce więc wydać książkę, by poprawić, te stosunki i ma nadzieję, że to będzie hit.

 

Meng Zhaoguog

Meng Zhaoguog jest drwalem w chińskiej prowincji Heilongjiang. W 1994 r. pewnej nocy zorientował się, że lewituje we własnej sypialni. Niedługo potem pojawiła się kosmitka. Miała 3 metry wzrostu, 12 palców u rąk i włosy na nogach zaplecione w warkoczyki. Meng twierdzi, że uprawiali seks 40 minut, unosząc się w powietrzu.

Mniej więcej miesiąc później Meng obudził się i znów zaczął lewitować, ale tym razem miał szanse porozmawiać z kosmitami. Powiedzieli po chińsku, że są uchodźcami i musieli opuścić rodzimą planetę, bo była niezdatna do życia (czego to kosmita nie zrobi dla chińskiego paszportu).

Meng zyskał rozgłos jako pierwszy Chińczyk uprawiający seks z kosmitą, chociaż jego opowieść spotkała się z mieszaną (delikatnie rzecz ujmując) reakcją opinii publicznej.

 

Z powyższych historii wynikają parę nauk:
– Jeśli zobaczysz kogoś, kto wygląda na kosmitę, natychmiast się rozbierz.
– Narkotyki są dostępne w każdym miejscu na ziemi, i w każdej grupie społecznej.

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s