Patriotyczne prezerwatywy

Istnieją prezerwatywy o smaku truskawek. Istnieją prezerwatywy z wypustkami wzmagającymi przyjemność. Istnieją prezerwatywy o barwach tęczy. Na tym blogu przedstawimy genialny i nowatorski pomysł, podszyty nutką patriotyzmu: prezerwatywy o smakach dań narodowych.

Patent ten byłby odpowiedzią na pojawiające się coraz częściej na arenie europejskiej ruchy nacjonalistyczne i perfekcyjnie wpasowałby się w nurt prezentowania narodowej dumy i ambicji. I tak Wielka Brytania mogłaby się pochwalić prezerwatywami o smaku Fish & Chips, Węgry gumkami o smaku gulaszu, Francja – ślimaków, Grecja – koziego sera, a Islandia kondomami o smaku i zapachu wędzonego rekina. Polska weszłaby na arenę światową prezentując prezerwatywy o smaku bigosu.

Z tym patentem można by rozwiązać wszystkie utarczki międzynarodowe, wystarczyłoby powiedzieć o konkurencie, że „szybko pęka”, czy nie mieścimy się w jego największy rozmiar prezerwatyw, bo są za małe!

Znacznie zyskałyby na tym zabawy łóżkowe. Po smaku prezerwatywy, można by było zgadnąć jakiej narodowości jest nasz kochanek. Ile zabawy byłoby, gdyby miał podwójne obywatelstwo! A panny, które lubią się puszczać zyskałyby całkiem przyzwoitą wiedzę o daniach narodowych. Z pomocą tego patentu, można by się było pochwalić, że dużo podróżujemy: „Zgadnij kochanie, gdzie byłem?” lub mamy szerokie horyzonty: „Kochanie, zróbmy to dzisiaj na Madagaskar!”.

Słynny słowiański zwyczaj witania szanowanych gości chlebem i solą, można by zamienić na witanie bukietem narodowych prezerwatyw. Oczywiście, nie możemy zapominać o roli, jaką ten patent mógłby odegrać w środowiskach emigranckich. Użycie prezerwatywy o smaku bigosu, świadczyłoby o przywiązaniu do Ojczyzny i koiłoby tęsknotę za krajem rodzinnym.

Kto chce być inwestorem?

Szczurzyca

Jedna myśl na temat “Patriotyczne prezerwatywy

  1. Albo prezerwatywy o smaku pierogów… tylko co jeśli nasi partnerzy nie lubią „kapturków”?! Pozytywny artykuł. Market research i do dzieła!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s