Szacun na dzielni

Wiele religii i systemów filozoficznych zakłada, że każdy z nas powinien zebrać różne doświadczenia życiowe, by osiągnąć pełnię człowieczeństwa i móc powiedzieć, że żył pełnią życia. Na poparcie tej tezy, mogę przytoczyć rozmowę z moim dobrym kumplem, który uświadomił mi jaką listę doświadczeń musi zebrać mężczyzna, by w męskim gronie traktowany był z szacunkiem.

 

Z tej dyskusji powstała ogólna lista dla obu płci, z której każdy powinien dążyć do zebrania pod koniec życia minimum pięciu punktów:

– Seks z osobą o innym pochodzeniu etnicznym, by potwierdzić, że miałaś zamiłowanie do podróży i obcych języków. Jeśli nie jesteś pewna, czy twój kochanek kwalifikuje się do tej grupy zastosuj tzw test Hitlera i zapytaj się: Czy Hitler by to poparł? Jeśli nie, jesteś na dobrej drodze. Dolicz dodatkowy punkt, jeśli seks był poprzedzony wędrówką przez dżunglę lub pustynię. Dolicz dwa punkty, jeśli seks był z członkiem plemienia zagrożonego wymarciem. Dolicz trzy punkty, jeśli starszyzna plemienna skazała cię za to na śmierć.

– Seks z osobą o 20 lat starszą, by potwierdzić, że od lat młodzieńczych miało się seksapil. Doliczasz dodatkowy punkt za każde kolejne 10 lat różnicy między wami. Dolicz dwa dodatkowe punkty, jeśli seks może twojego kochanka wysłać na tamten świat.

– Seks z osobą o 20 lat młodszą, by potwierdzić, że seksapil nam nie zniknął. Oczywiście nie popieramy kontaktów seksualnych z nieletnimi, więc ten punkt osiąga się zwykle po przekroczeniu wieku średniego. Doliczasz dodatkowy punkt za każde kolejne 10 lat różnicy między wami. Doliczasz dwa dodatkowe punkty, jeśli twoim kochankiem jest rówieśnik wnuczka/wnuczki.

– Seks z grubasem by potwierdzić, że wierzymy w cudze możliwości. Doliczasz dodatkowy punkt za każde kolejne 10 kg powyżej 120 kg.

– Obejrzenie jednego bardzo dziwnego filmu pornograficznego z nietypowymi aktorami, by potwierdzić, że nie boimy się eksperymentów naukowych. Przez nietypowych aktorów rozumiemy występowanie chomików, węży, centaurów itp. Doliczasz dodatkowy punkt, jeśli podczas filmu raz zwymiotowałaś. Doliczasz dodatkowe dwa punkty, jeśli wywiad bezpieczeństwa wewnętrznego ma cię od tamtej pory na swojej czarnej liście.

– Seks analny, by potwierdzić, że nie boimy się eksperymentów, bądź mamy siłę perswazji. Może być bierny, jak i też czynny. Pamiętajmy, że stare powiedzenie mówi: Raz w d*pę to nie pedał.

– Uprawianie seksu po pijaku, by potwierdzić, że każdemu zdarzają się błędy. Jeśli rano musisz się ewakuować w pośpiechu, bo partner okazuje się tak szkaradny, dolicz dodatkowy punkt. Dolicz dodatkowe dwa punkty za zorientowanie się, że osoba jest tej samej płci, a ty jesteś heteroseksualny.

– Uprawianie seksu w miejscu publicznym, by potwierdzić, że jesteśmy odważni i szaleni. Doliczasz dodatkowy punkt, jeśli aresztowała was policja. Doliczasz dwa punkty jeśli, ktoś z rodziny musi zapłacić kaucję.

 

Poza listą doliczasz dodatkowe punkty za: seks z karłem, albinosem, bliźniakami syjamskimi i członkiem rosyjskiej mafii.

A ile wam udało się zebrać punktów?

Szczurzyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s