Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Dzisiaj piszę na temat jednego z ważniejszych zagadnień w dziejach ludzkości… otóż czy rozmiar penisa ma znaczenie?

 

Na ten temat polemizowało już zapewne wielu śmiałków. Tu i ówdzie przewinęły się mądrości takie jak ten klasyk: “rozmiar nie ma znaczenia, ale technika ma”.

Ale jak to wygląda naprawdę? Pomińmy zatem dysputy filozoficzne. Pytanie o rozmiar penisa, zadałam kilku zaprzyjaźnionym mężczyznom. A oto co mi odpowiedzieli.

 

“Rozmiar penisa… czasami zapewne ma znaczenie, ale myślę że nie chodzi tylko o wielkość. Myślę, że chodzi także o grę wstępną oraz o inne pieszczoty. My mężczyźni nie powinniśmy być sparaliżowani, rozmiarem naszego przyrodzenia”. 

“Ja mam duże przyrodzenie. Jestem z tego faktu bardzo dumny. Jednak niektóre kobiety skarżyły się na ból podczas penetracji. Inne… wręcz przeciwnie. Były zachwycone! Co ciekawe, ich głębokość wcale nie zależała od ich zewnętrznej aparycji”. 

“Ja myślę, że zbyt wielu mężczyzn ulega przerażeniu, dotyczącemu rozmiaru ich penisa. W związku z tym jakość seksu z nowo poznaną partnerką… może być słaba. A czemu? Bo nie będą w stanie osiągnąć bądź utrzymać erekcji”.

“Większość mężczyzn nie ma pojęcia jak w rzeczywistości wygląda członek innego mężczyzny. No chyba że są gejami. Nikt nam wcześniej nie pokazał, że nasze członki różnią się: długością, grubością, skrętem czy zakończeniem. A powiedzmy sobie szczerze… kumple sobie w kiblu nie pokazują. To, że sikamy na zawody, czyli który odleje się najdalej, nie znaczy że mamy pojęcie jak wygląda członek innego kolesia w zwodzie”.

 

Słuchając powyższych odpowiedzi, coraz bardziej rysowała się w mojej głowie sprzeczność. Wypaliłam bez owijania: dlaczego zatem mężczyzna, zawsze spyta się kobiety “czy mój jest największy”?!

Usłyszałam takie odpowiedzi: “my mężczyźni podchodzimy do tego… na poziomie dumy! Mamy zakodowane w naszym DNA zmieść przeciwnika z przysłowiowego parkietu. A zatem musimy być najlepsi we wszystkim”.

“Penis czyni mężczyznę… męskim. Może dlatego, wielu mężczyzn odczuwa, iż musi ze sobą rywalizować. Ci, którzy mają niskie samopoczucie, czyli małe penisy lub kiepskie umiejętności w zadowalaniu partnerki… prawdopodobnie szarpną się na odlotowe auto”.

 

A jak to wygląda z damskiego punktu widzenia?! A no różnie. Są kobiety, które twierdzą, że rozmiar nie ma w ogóle znaczenia, tylko miłość. Inne będą szły w zapartego, że rozmiar jest najważniejszy.

Z moich życiowych doświadczeń mogę powiedzieć, że spałam z wieloma mężczyznami. Ale dwóch zapamiętałam szczególnie.

Jeden miał tak małego, że nawet nie wiedziałam, że zaczęliśmy… a on bidulek skończył. Drugi zaś miał tak dużego, że na jego widok wykrzyczałam “o mój Boże!”. Tak… był długości i grubości ręki, od nadgarstka do łokcia. Miałam wtedy ochotę powiedzieć: poczekaj, skoczę po centymetr i telefon.

 

Od tamtego czasu minęło wiele lat. Ja zaś wyrobiłam sobie opinię o tym, jaki rodzaj penisa odpowiada mi najbardziej. Jaki sposób dotykania i wysławiania się kochanka. Jaka gra seksualna. A także w jakim miejscu. Otóż tak! To wszystko ma dla mnie znaczenie.

Nauczyłam się także, że jeśli mam uprawiać seks z kimś, kto nie spełnia moich oczekiwań, to wolę uprawiać go sama. A ty droga czytelniczko? Mam nadzieję, że nie dajesz się złapać na tandetę “miłosnych” tekstów, i znasz swoje preferencje. A jak coś… to proś delikwenta o video.

Wilczyca

Jedna myśl na temat “Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

  1. Według autora książki WSZYSCY KŁAMIĄ, który był pracownikiem Googla: KOMPLEKS WIELKOŚCI PENISA jest numerem 1 na całym świecie! I dotyczy facetów wszyskich nacji, kultur, środowisk. WSZYSTKICH z dostępem do internetu. ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s