Oczami faceta: Seksapil to wasza broń kobieca

Syreny, Σειρῆνες Seirēnes są znane z Greckiej Mitologii. Były one niebezpiecznymi stworzeniami, które wabiły marynarzy swoją muzyką i śpiewem, ściągając ich na manowce i powodując nagłą śmierć, gdy statki rozbijały się o ukryte w czeluściach morza skały.

Do naszych czasów nic się nie zmieniło. Kobiety w dalszym ciągu wiedzą jak zwrócić uwagę mężczyzn używając swojego seksapilu. Są także kobiety, które używają tej strategii dla własnego zysku finansowego. Jestem Anglikiem i niestety doświadczyłem tego w życiu nie raz.

Wy, kobiety doskonale wiecie, że wkładając krótką mini i szpileczki, malując usta na ponętny czerwony kolor i kokieteryjnie zarzucając długimi włosami, działacie na nasze zmysły wkodowane w DNA… bez pudła. Wobec takiej prowokacji bardzo ciężko jest przejść obojętnie. Co gorsza, portale randkowe są wspaniałym polem manewrowym, gdyż w bardzo łatwy sposób za pomocą przefiltrowanych zdjęć możecie zastawić sidła i wplątać w nie ogromną ilość mężczyzn.

Często mówi się, że kobiety są manipulowane oraz padają ofiarami pornografii, klubów go-go czy nawet przymusowej prostytucji. Nie neguję tego. Natomiast można znaleźć artykuły oraz filmy dokumentalne, które jasno pokazują, że często też kobiety decydują się na pracę w takich zawodach ze względu na możliwość szybkiego zarobienia dużych sum pieniędzy.

To samo tyczy się miejsca pracy takiego jak biuro. Widziałem przypadki, kiedy koleżanki z pracy celowo ubierały się bardzo atrakcyjnie i obnosiły z nonszalancją, mając nadzieję, że może w ten sposób wskórają awans! Powiem szczerze, że mężczyźni którzy dają się w to wciągnąć są w moich oczach kompletnymi idiotami. Zaś kobiety które to zainicjowały zwykłymi szmatami, które w dłuższej perspektywie niczego tak naprawdę nie osiągną, poza zamieszaniem.

Niedawno głośno się mówiło o słynnej akcji #MeToo, gdzie wiele kobiet zaczęło nagle wypowiadać się o zatajonych wykorzystaniach seksualnych sprzed wielu lat. Nie przez zwykłych Kowalskich, ale znanych i cenionych reżyserów filmowych itp. Cała ta sprawa bardzo mnie intryguje, dlatego że nie każdy mężczyzna jest zboczeńcem i nie każdy powinien być obrazowany w ten sam sposób.

Frustrująca jest także hipokryzja, na którą pozwalają nawet media! Kiedy grupa pijanych kobiet zaczęła molestować na ulicy policjanta i robić sobie z nim selfie… nie pociągnęło to żadnych konsekwencji prawnych wobec nich. Już sobie wyobrażam co by się stało w odwrotnej sytuacji. Mężczyźni zostaliby nazwani gwałcicielami albo przynajmniej wstrętnymi świniami!

Seks może być naprawdę przepięknym przeżyciem zwłaszcza jeśli uprawia się go z ukochaną osobą. Jest to bardzo silna energia, którą ludzie powinni kierować w sposób pozytywny zamiast przeciwko sobie, bądź używając drugą osobę dla własnego zysku.

Nigdy nie czytałem Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus napisaną przez Johna Greya i szczerze mówiąc… nie zamierzam.

Kochajcie się, dbajcie o siebie, darzcie się miłością.

Gościnnie: Śnieżny Pies

Jedna myśl na temat “Oczami faceta: Seksapil to wasza broń kobieca

  1. Seksapil? Tego nie da się napisać i narysować, utrwalić na zdjęciu. Seksapil to wiara w swoją atrakcyjność, łagodność, zapach, to COŚ w oczach, łągodny głos i… pewność siebie. Nie znajdziesz tego u żadnej kobiety wulgarnej lub po prostu pustej… to w końcu wyjdzie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s